NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI

Rozpoczęcie przygody z nauką pływania nie zawsze kojarzy się z beztroską zabawą. Przez odmienne warunki fizyko-chemiczne wody, to specyficzne środowisko może w początkowym etapie stwarzać wiele trudności i przysparzać stresów, z tym związanych.

W tym moja rola, jako kompetentnego trenera, by jak najbardziej pomóc Twojemu dziecku przejść przez ten etap!

Po pierwsze – Zaufanie!

Zaufanie pomiędzy trenerem a jego podopiecznym to fundament przyszłej współpracy. Przez wspólnie spędzany czas na basenie, urozmaicone aktywności oraz zabawę budujemy wzajemne zaufanie, które pozwoli podejmować nam przyszłe wyzwania. Podstawą nauki jest chęć dziecka do podejmowania trudów, niestety, bez zaufania, nie da się w przyjazny sposób tego zrealizować. Bez zaufania ani rusz!

Po drugie – Zabawa!

Zabawa to najbardziej naturalna, najatrakcyjniejsza forma podejmowania aktywności przez dzieci. Środowisko wodne jest czymś zupełnie nowym dla młodego adepta, a zabawa jest nieocenionym elementem jego poznania. Stosowane zabawy są tak dobierane, by każde dziecko zachęcało do wzięcia w niej udziału i dostarczało przy tym mnóstwa radości i przyjemności. To potęguje efekty nauki pływania w błyskawicznym czasie.

Po trzecie – Efektywność!

W Jak Pływać zmniejszono liczebność uczniów w grupie, by umożliwić przeprowadzenie zajęć w możliwie najbardziej komfortowych warunkach. Intensyfikacja zabaw i poszczególnych aktywności w środowisku wodnym sprzyja większemu zaangażowaniu dzieci, sprawiając, że zajęcia są dla nich bardziej interesujące. Efektem końcowym jest zwiększona efektywność procesu nauki pływania.

Postaw na kompetencje i profesjonalne podejście do nauki pływania – służę swoją wiedzą i doświadczeniem, wszystko po to, by jak najbardziej pomóc Twojemu dziecku.

Wybierz dogodną formę zajęć