Poznaj nas!

Dokładamy wszelkich starań, by w Szkole Pływania Jak Pływać pracowali ludzie o najwyższych kompetencjach.

Remigiusz Wojdanowicz

Założyciel, trener pływania, edukator

Wcześniej zdobyta wiedza i zgromadzone doświadczenia własne oraz ekspertów dziedzin takich jak pływanie, dydaktyka, teoria sportu czy fizjoterapia pomogły opracować własny warsztat metodyczny. Sukcesywny rozwój kwalifikacji, szukanie nowych rozwiązań oraz ich aplikacja podczas zajęć, owocuje zwiększoną efektywnością nauki pływania.

Mateusz Górak

Terapeuta, instruktor pływania

Na co dzień terapeuta w Społecznej Szkole Podstawowej „Zakątek”, pracuje z dziećmi i młodzieżą z głęboką, wieloraką niepełnosprawnością ruchową i intelektualną, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i autyzmem.

jak pływać fizjoterapia, rehabilitacja w wodzie, aquaterapia

Monika Firkowska

Fizjoterapeutka, Rehabilitantka

Swoje doświadczenie w pracy z pacjentami nabywała podczas staży i praktyk klinicznych w placówkach zajmujących się rehabilitacją po urazach ortopedycznych, m. in. RehaSport w Poznaniu i Fisio Roma w Lizbonie.

Malak Bartosz

Neurobiolog

Założyciel Instytut Sportu i Nauki w Poznaniu. Trener, nauczyciel i naukowiec. Aktualnie koncentruje się wokół opracowania rozwiązań podnoszących efektywność nauczania nowych umiejętności ruchowych i szkolenia sportowego w Polsce.

Paweł Pozorski

Trener pływania

Nowy członek zespołu, trener pływania oraz student przygotowania kondycyjnego w Akademii Wychowania Fizycznego, w Poznaniu. Posiada bagaż ponad 400 godzin czynnych praktyk trenerskich w wielu poznańskich klubach sportowych

Trener pływania poszukiwany

Dołącz do nas!

Zespół projektu Jak Pływać cały czas rośnie. Poszukujemy specjalistów z zakresu nauki pływania oraz treningu pływackiego, które pomogą poszerzyć nam ofertę zajęć. Dołącz do zespołu i stań się jednym z nas!

Dołącz do Szkoły Pływania Jak Pływać

Prowadzimy ciągłą rekrutację na stażystów i trenerów.