Poznaj nas!

Dokładamy wszelkich starań, by w Szkole Pływania Jak Pływać pracowali ludzie o najwyższych kompetencjach.

Remigiusz Wojdanowicz

Założyciel, trener pływania, edukator

Wcześniej zdobyta wiedza i zgromadzone doświadczenia własne oraz ekspertów dziedzin takich jak pływanie, dydaktyka, teoria sportu czy fizjoterapia pomogły opracować własny warsztat metodyczny. Sukcesywny rozwój kwalifikacji, szukanie nowych rozwiązań oraz ich aplikacja podczas zajęć, owocuje zwiększoną efektywnością nauki pływania.

Mateusz Górak

Terapeuta, instruktor pływania

Na co dzień terapeuta w Społecznej Szkole Podstawowej „Zakątek”, pracuje z dziećmi i młodzieżą z głęboką, wieloraką niepełnosprawnością ruchową i intelektualną, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i autyzmem.

Paweł Pozorski

Trener pływania

Nowy członek zespołu, trener pływania oraz student przygotowania kondycyjnego w Akademii Wychowania Fizycznego, w Poznaniu. Posiada bagaż ponad 400 godzin czynnych praktyk trenerskich w wielu poznańskich klubach sportowych

instruktor pływania, szkoła pływania poznań, nauka pływania dzieci

Julia Matusiak

Instruktor pływania, aqua fitness oraz fitness

Praca z dziećmi, młodzieżą oraz seniorami pozwoliły wyspecjalizować się w indywidualnym i empatycznym podejściu do ludzi. Poza pracą instruktora pływania, w bagażu moich doświadczeń znajdują się również liczne praktyki studenckie w szkołach podstawowych oraz średnich, konferencje metodyczno-naukowe oraz szkolenia branżowe.

Trener pływania poszukiwany

Dołącz do nas!

Zespół projektu Jak Pływać cały czas rośnie. Poszukujemy specjalistów z zakresu nauki pływania oraz treningu pływackiego, które pomogą poszerzyć nam ofertę zajęć. Dołącz do zespołu i stań się jednym z nas!

Dołącz do Szkoły Pływania Jak Pływać

Prowadzimy ciągłą rekrutację na stażystów i trenerów.