+48 697 121 488 biuro@jakplywac.com.pl
ZAPISY ON LINE: INDYWIDUALNE / GRUPOWE

Poznaj nas!

Dokładamy wszelkich starań, by w Szkole Pływania Jak Pływać pracowali ludzie o najwyższych kompetencjach.

Mateusz Górak

Terapeuta, instruktor pływania

Na co dzień terapeuta w Społecznej Szkole Podstawowej „Zakątek”, pracuje z dziećmi i młodzieżą z głęboką, wieloraką niepełnosprawnością ruchową i intelektualną, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i autyzmem.

Remigiusz Wojdanowicz

Założyciel, trener pływania, edukator

Wcześniej zdobyta wiedza i zgromadzone doświadczenia własne oraz ekspertów dziedzin takich jak pływanie, dydaktyka, teoria sportu czy fizjoterapia pomogły opracować własny warsztat metodyczny. Sukcesywny rozwój kwalifikacji, szukanie nowych rozwiązań oraz ich aplikacja podczas zajęć, owocuje zwiększoną efektywnością nauki pływania.

szkoła pływania jak pływać, fizjoterapia pływanie, fizjoterapia w wodzie, rehabilitacja w wodzie, aquaterapia Poznań

Monika Firkowska

Fizjoterapeutka, Rehabilitantka

Swoje doświadczenie w pracy z pacjentami nabywała podczas staży i praktyk klinicznych w placówkach zajmujących się rehabilitacją po urazach ortopedycznych, m. in. RehaSport w Poznaniu i Fisio Roma w Lizbonie.

Malak Bartosz

Neurobiolog

Założyciel Instytut Sportu i Nauki w Poznaniu. Trener, nauczyciel i naukowiec. Aktualnie koncentruje się wokół opracowania rozwiązań podnoszących efektywność nauczania nowych umiejętności ruchowych i szkolenia sportowego w Polsce.

Trener pływania poszukiwany

Dołącz do nas!

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of mere tranquil existence, that I neglect my talents.

Dołącz do Szkoły Pływania Jak Pływać

Prowadzimy ciągłą rekrutację na stażystów i trenerów.