Półkolonie Poznań – półkolonie dla dzieci ze Szkołą Pływania “Jak Pływać”

półkolonie poznań, półkolonie dla dzieci Poznań, półkolonie sportowe poznań

Półkolonie Poznań - półkolonie sportowo-rekreacyjne dla dzieci

Sprawdź dzieci, które dały się porwać przygodzie!

Półkolonie sportowo-rekreacyjne to świetny wybór dla dzieci.

Półkolonie letnie ze szkołą pływania “Jak Pływać” to była doskonała decyzja!

Różnorodny program zapewnił rozrywkę wszystkim dzieciom, tym śmiałym i mniej odważnym, tym trochę starszym jak i młodszym. Wielu rodziców zaufało Jak Pływać, wybierają właśnie nas jako pierwszego organizatora letniego wypoczynku dla ich dzieci, właśnie w formie półkolonii – serdecznie Wam dziękujemy!

Dziękujemy również za miłe słowa z Waszej strony – jesteśmy dla Was i Waszych dzieci ;-)!

Gry i zabawy ogólnorozwojowe

Program obfitował w przeróżne formy gier i zabaw integracyjnych, by dzieci mogły się lepiej poznać i w kolejnych dniach współdziałać podejmując różne aktywności i inicjatywy.
Daliśmy również okazję wyszaleć się dzieciom aktywnym, które przejawiały swoje zdolności i umiejętności w grach i zabawach ogólnorozwojowych, które prowadziliśmy w hali sportowej oraz na świeżym powietrzu korzystając z pobliskiego Orlika. 

 

Nauka pływania podczas półkolonii 

Jako szkoła pływania ośmielaliśmy początkujących pływaków oraz doskonaliliśmy umiejętności tych bardziej zaawansowanych, a wisienką na torcie każdej wizyty w pływalni była swobodna zabawa w postaci pokonywanego toru przeszkód, wszelkiego nurkowania, skoków, gier plażowych w płytszym basenie i wielu innych nadwodnych i podwodnych aktywności :-).

Dla bardziej artystycznych dusz również znaleźliśmy coś specjalnego!

Dzieci mogły ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności kreatywne podczas malowania bawełnianych worków na buty czy innych akcesoriów (ze ściągaczami, które mogą być świetną pamiątką lub trwałym wspomnieniem minionego lata czy półkolonii), których wykonana indywidualnie grafika spowodowała iż worek był oryginalnym i jedynym na świecie gadżetem użytkowym dla danego dziecka.

Kolejnym elementem, w którym wyobraźnia dziecka jak również umiejętności motoryki małej mogły się przejawić był projekt i wykonanie malunku na ceramicznym kubku (po utrwaleniu grafiki w piekarniku). W ten sposób dzieci wykonały swój wymarzony kubek, z którego jak najbardziej i bezpiecznie mogą korzystać w domowym zaciszu i nie tylko :-)!

 

 

Czekamy na Was w kolejnym sezonie wakacyjnym – tym razem zimowym!

Myślę, że poniższa galeria zdjęć z naszych półkolonii będzie najlepszym odzwierciedleniem i zachętą, by wybrać Szkołę Pływania “Jak Pływać” jako przyszłego organizatora wypoczynku Waszych dzieci.

Miłego oglądania!

 

Nie czekaj na ostatnie wolne miejsce – zapoznaj się z aktualną, najbliższą ofertą półkolonijną i zarezerwuj sobie miejsce już dziś :-)!

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZadzwoń